شرایط ضمانت ۷ روزه فلای تک

با خرید از فلای تک ، فقط قیمت‌های درج شده بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و … را پرداخت نخواهید کرد.

همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخواهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی می‌باشد.

البته ممکن است با توجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل به مبلغ خرید شما افزوده شود که در هنگام ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.

مطالب فوق پیش‌نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما:

ضمانت برگشت ۱۰۰ % پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا ۷ روز پس از خرید

(۷ روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)

با شرایط زیر:

 • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت فلای تک با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • در صورت ادعای فلای تک به اصل و اورجینال بودن محصول، ​محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه ​محصول معتبر نباشد و یا تقلبی باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • کالای خریداری شده از مجموعه فلای تک ، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد که ماهیت پک محصول نباشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ – دارای شرایط ذیل)
 • اجناس دارای گارانتی که آکبند بوده و یا دارای پلمپ شرکتی هستند قاعدتا فلای تک دخل و تصرفی در آنها نداشته، می‌بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده، پاسخگو بوده و فلای تک نیز پیگیر و حامی شما در روند ارائه خدمات شرکت گارانتی‌کننده به شما خواهد بود.
 • برای برخی موارد مثل وجود پیکسل سوخته در صفحه نمایش (که قابل دیدن باشد یا نباشد)، فلای تک مطابق قوانین شرکت تولیدکننده کالا و یا گارانتی‌کننده‌ی آن کالا عمل خواهد کرد.

چنانچه بعد از ثبت سفارش، از خریدتان پشیمان شدید :

 • قبل از ارسال کالا: می بایست قبل از آنکه کالا توسط فلای تک برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن 09010490914 اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود ( عودت ممکن است – دارای شرایط گفته شده )
 • بعد از ارسال کالا: چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، قبل از بازکردن جعبه کالا از خریدتان پشیمان شدید و خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا ( حداکثر به مدت ۱۲ ساعت ) می بایست به واحد پشتیبانی فلای تک اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل بازگشت هستند که بسته‌بندی آنها باز نشده باشد و هیچگونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید ( عودت ممکن است ، با کسر مبلغ حمل بعلاوه کسر ۱۰ درصد از قیمت فاکتور محصول از وجه برگشتی به خریدار که به عنوان خسارت فروشندگان فلای تک اخذ خواهد شد )
 • نکات قابل توجه: هزینه‌های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه‌ی عودت توسط خریدار، به عهده‌ی خریدار خواهد بود.
 • برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت‌های مادر و یا ثبت در سیستم‌ها و سایت‌های شرکت‌های تولیدکننده به نام خریدار) امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.
 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و فلای تک از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

آدرس دقیق جهت بازگشت کالا: 

آدرس: خوزستان شوشتر خیابان رجایی غربی کوچه شهید حایج زاده بن بست نجاری
کد پستی: 6451645854
شماره تماس: 09010490914